Toeta PÖFFi

PÖFF-ist on saanud 20 aastaga maailma üks 15-st filmifestivalist, mis kuulub nn A-kategooriasse, esindades selles klassis põhjamaid ja Baltimaid. Selleks, et festival saaks jätkata arengut, on vaja heade toetajate abikätt. Alates käesolevast aastast on kõikidel soovijatel, kes peavad lugu filmikunstist ja maailma avardamisest, võimalik aidata festivali arendada, parendada ja kasvatada. Selleks saab teha ülekande otse festivali kontole endale sobivas summas.


Milleks PÖFF toetusraha kasutab

PÖFF tegutseb aastaid miinimumeelarvega (tootmiseelarve), et tagada festivali standard ning tuua filmid kvaliteetselt vaatajani. Sellest aga ei piisa, et festival saaks areneda ja hoida kättevõidetud kõrget positsiooni maailma parimate filmifestivalide seas. PÖFF on rahvusvaheline filmifestival ning festivali ametlikuks keeleks on inglise keel. Siiani on PÖFF saanud tõlkida vaid 1/3 filmidest kas eesti ja/või vene keelde. Iga filmi tõlkimine on märkimisväärne kulu (umbes 500 eurot). Rahanappusel on seni jäänud suur osa filme eesti ja vene keelde tõlkimata. Soovime olla oma publikule lähemal, et jutustatavad lood jõuaksid võimalikult veenvalt ja mõistetavalt vaatajani. Oleme selle kohta saanud palju tagasisidet ja käesoleval aastal alustame järgmise festivali filmide tõlkimise fondi jaoks raha kogumist.


PÖFF-i saavad toetada nii eraisikud kui ka ettevõtted, tehes allolevale kontole ülekande märksõnaga “Toetan PÖFF-i".


MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival

EE791700017002751609

Luminor BankAS

SWIFT: NDEAEE2X


NB! MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival kuulub tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirja (TuMS § 11 lõige 1). Loe lisaks.
Soodustuse saamiseks on vajalik registrikood või isikukood, mille palume märkida ülekande selgitusse.Ettevõtetele, kes soovivad teha festivaliga turunduslikku koostööd, on meil pakkuda erinevaid tõhusaid koostöövõimalusi. Lisainfo saamiseks võta ühendust PÖFF-i partnersuhete tiimiga (elina.kask@poff.ee, neeme.kari@poff.ee).