OMA KAVA

OMA KAVA on Sinu enda koostatud ajakava, mis annab Sulle isiklikest festivaliplaanidest parima ülevaate!

OMA KAVA tegemiseks registreeru PÖFFi veebilehel kasutajaks, nõnda pääsed OMA isiklikku KAVA vaatama kõikjal, kus on juurdepääs internetile. Samuti on võimalus ühendada oma Facebook'i või Google'i konto, sellisel juhul ei pea eraldi kasutajaks registreerima, piisab sisselogimise all vastava logo klikkimisest ja hetke pärast oledki juba sisse logitud.

OMA KAVA koostamine on lihtne - välja valitud filmi linastumisaegade juurest leiad sinise pluss märgi 'Lisa OMA KAVAsse'. Klikkides sobiva linastusaja ja -koha juures sinisele nupule 'Lisa OMA KAVAsse', lisandub see film koheselt ka Sinu kavasse, mida näed, valides menüüst uuesti 'OMA KAVA'. Kui kogemata valisid vale seansi, siis on võimalik see ka sama lihtsalt eemaldada vajutades vastava linastusaja juures olevat punast miinus märki 'Eemalda OMA KAVAst'. Linastumisajad on välja toodud filmide ajakavas ning samuti filmi tutvustuse juures.

Ekraani üleval paremal servas on profiili-ikoon. Kui olete sisse loginud, siis näete sellele ikoonile klikates järgmist algavat filmi, mis teil OMA KAVAsse on lisatud. Seadete alt saab valida, kas näidatakse 1, 2 või 3 seanssi. Kui ei soovi üldse seal filme näha, siis saab ka määrata, et ei näidata ühtegi filmi (ehk 0).

Kõigi OMA KAVAsse valitud linastuste hulgast võid valida, millised soovid Piletilevi internetipoest korraga välja osta. Iga linastuse juures kuvatakse ühte kahest võimalikust staatusest - 'OSTA PILET' või 'VÄLJA MÜÜDUD'. 'OSTA PILET' lingile klikkides suunatakse Sind Piletilevi piletimüügikeskkonda valitud seansile piletit ostma. Seal saad valida ka istekohad, piletite kogused ja kättetoimetamise viisi. 'VÄLJA MÜÜDUD' seansside puhul võid filmi infolehelt otsida teisi sama filmi linastusi - ehk on mõnes neist veel vabu kohti saada.

OMA KAVAsse lisamine ei broneeri valitud seanssidele kohti.

NB! Kassast ostmisel kiirendab väljatrükitud OMA KAVA esitamine oluliselt piletimüüjate tööd!

Nii lihtne see ongi!
Head OMA KAVA koostamist ja kohtumiseni kinosaalis!