Kontsert Regular Crisis

Reedel, 1. detsember 2017 kell 19, Estonia kontserdisaal


REGULAR CRISIS
TULEVIKUMUUSIKA

Globaalse majanduse kantaat “Regulaarne kriis” (Regular Crisis)

Marina Landia film Louis Andriesseni, Bryce Dessneri, Jonny Greenwoodi, Gediminas Gelgotase, Kristjan Järvi jt muusikaga.

Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

Dirigent KRISTJAN JÄRVI


Majandus ja muusika – täiesti ainulaadne õhtu ERSO hooajas!


Video- ja performance’i-kunstnik Marina Landia multimeediakantaadi ettekandel on ühendatud videoprojektsioonid ja suur sümfooniaorkester. Videomaterjal on kokku pandud intervjuudest maailma tööstuse ja rahanduse valdkonna võtmefiguuridega. Sõna saavad Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni peasekretär José Ángel Gurría, Saksa autotootja Daimleri nõukogu esimees Manfred Bischoff ja meediaärimees Steve Forbes. Filmi live-soundtrack’ina kõlab Hollandi helilooja Louis Andriesseni, Pariisis tegutseva Ameerika helilooja, indie-rock ansambli Tha National kitarrist Bryce Dessneri, Inglise helilooja ning alternatiiv-rock’i ansambli Radiohead kitarrist ja klahvpillimängija Jonny Greenwoodi, Kristjan Järvi ja teiste muusika.


Regular Crisis peegeldab maailma majanduse mõjukaimate tegelaste n-ö vaimset seisundit, uurides nende väärtushinnanguid, filosoofiaid ja mõtteviise. Elava muusikaga oskuslikult esile toodud pingeseisundid loovad hämmastavaid efekte, pakkudes üsna ebatavalise vaatenurga maailma majanduse hetkeseisule ja perspektiivile, millise suuna see võib võtta edaspidi.

Teose esiettekanne toimus 2016. aasta oktoobris Leipzigi Raadio (MDR) sümfooniaorkestri ja dirigent Kristjan Järvi osalusel.

Kontsert algab majandusteemalise paneeldiskussiooniga, kus mõtteid vahetavad silmapaistvad rahvusvahelise majanduse visionäärid Eestist ja välismaalt.


Piletid müügil Piletilevi müügikohtades, hind 22 € / 16 €

Kontserdi korraldajad ERSO ja Pimedate Ööde Filmifestival


Treiler: https://vimeo.com/142244587