PÖFF meetingpoint

Nordic Hotel Forumi lobby-baar

Tahad teada, kus on tõeliste pöffihuntide kogunemiskoht hommikust hilisõhtuni? Siin see on – otse linna südames asuvas Nordic Hotel Forumi lobby-baaris, tõelises pöffipesas! Siin saavad kokku filmisõbrad, festivali väliskülalised, filmitööstuse olulised tegijad ning filmimaailma suuremad ja väiksemad tähed. Siin sünnivad väärt kontaktid ja uued filmid. Võib isegi öelda, et kui sind ei ole siin, siis sind poleks nagu olemaski!

Nordic Hotel Forumi I korrusel asuv avar ja õdus lobby-baar tervitab sind ja sinu sõpru kaminatule, vaikse stiilse muusika ja mõnusa jutuvadaga. See on ideaalne koht, kus nautida festivali mõnusat melu, veeta aega koos teiste tõeliste tegijate ja filmisõpradega. Miks mitte ka üks kerge eine, kõrvale kuum või karastav jook, vaata meie menüüd ja joogikaarti, see avaneb SIIT.

Hilisõhtul kell 23.00-01.00 pakume kõikidele näljastele huntidele hilisõhtust ehk late night menüüd, vaata seda menüüd SIIT. Kõige muu hea kõrval leiate siit ka piiramatus koguses tasuta internetiühendust. 


PÖFFi pileti või kaelakaardiga soodustus 10% põhimenüüst


LOBBY-BAAR
Nordic Hotel Forumi I korrusel
Viru väljak 3, Tallinn

Avatud: iga päev alates kell 9.00 kuni hilisõhtuni, või siis väheke kauemgi...