11

OMA KAVA

Registreerimine
Sisselogimine
Parooli taastamine
Registreerimine
Parooli taastamine
Ajakava

Meeskond

Tiina Lokk-Tramberg
Juhatuse liige
Festivali direktor
Programmijuht
Mikk Granström
Juhatuse liige
Administratiivjuht
Programmi koostaja
Just Filmi tegevjuht
Neeme Kari
Arendusjuht
+372 503 7522
neeme.kari@poff.ee
Külli Lõpp-Elmeste
Finantsjuht- pearaamatupidaja
+372 518 8128
kylli@poff.ee
Mariliis Parve
Juhatuse ja kontori assistent
Triin Tramberg
Programmikoordinaator
Helmut Jänes
Programmi koostaja
+372 5623 7992
helmut.janes@poff.ee
Maria Reinup
Programmi koostaja
+372 5595 4054
maria.reinup@poff.ee
Hannes Aava
Kommunikatsiooni koordinaator
Programmi koostaja
+372 5552 9211
hannes.aava@poff.ee
Peter Stumbur
Programmi koostaja
+372 5604 6448
peter.stumbur@poff.ee
Xavier Garcia Puerto
Programmi koostaja
Intishai Al-Timimi
Programmi koostaja
Igor Gouskov
Programmi koostaja
John Badalu
Programmi koostaja
Laurence Boyce
Programmi koostaja
Antonio Bordallo
Programmi koostaja
Christoph Gröner
Programmi koostaja
Giampietro Balia
Programmi koostaja
+49 0151 71102461
giampietro.balia@poff.ee
Saara Brigitta Vahermägi
Programmiosakonna assistent
Britta Talving
Moekino programmi juht
Tiiu Kraut
Filmitõlgete koordinaator
+372 506 4829
tiiu.kraut@poff.ee
Elina Kask
Partnersuhete juht
Eriürituste juht
+372 501 3478
elina.kask@poff.ee
Gerda Merivee
Turunduse assistent
+372 5647 7661
gerda.merivee@poff.ee
Ireen Reilandt
Reklaami müük
Ksenja Repson
Venekeelse kommunikatsiooni koordinaator
+372 5562 9096
repson@gmail.com
Rasmus Puksmann
Produktsiooni juht
Jürgen Peil
Tehnika assistent
Eventival
+372 525 2870
jurgen.peil@poff.ee
Tiit Taimla
Produtsent
+372 5669 3949
tiit.taimla@poff.ee
Kristjan Vool
PÖFFi kodulehe arendaja
Dagmar Raudam
Külalisteosakonna juht
Programmi koostaja
+372 5308 0143
dagmar.raudam@poff.ee
Siim Vahter
Logistikajuht
+372 5598 1000
siim.vahter@poff.ee
Andrei Višnevski
Rahvusvaheline filmilogistik
Kristofer Piir
Külaliste logistik
Johanna-Mai Riismaa
Vabatahtlike koordinaator
Raili Reinsalu
Piletimüügi koordinaator
Regina Helena Lõpp-Elmeste
Piletimüügi assistent
Raamatupidamise assistent
PÖFFi kodulehe haldaja
Sten-Kristian Saluveer
Industry@Tallinn programmijuht
Maria Suurväli
Industry@Tallinn külaliste osakonna juht
Marge Liiske
Industry@Tallinn
Martina Tramberg
Music Showcase’i korraldaja
Maarit Männama
Just Filmi programmi koordinaator
Martin Ruus
Sleepwalkers tegevjuht
+372 525 2462
martin.ruus@poff.ee
Agnes Nurme
Tartu PÖFFi koordinaator
+372 5354 2401
agnes.nurme@poff.ee
Olga Pärn
Animated Dreams kunstiline juht
+372 5668 3657
olga.parn@poff.ee
Indrek Jurtšenko
Animated Dreams tehniline juht
Heinrich Sepp
Animated Dreams kommunikatsiooni- ja turundusjuht
+372 5656 5599
heinrich.sepp@poff.ee



Animated Dreams: www.anima.ee
Just Film: www.justfilm.ee
Sleepwalkers: www.swff.ee
HÕFF: www.hoff.ee
tARTuFF: www.tartuff.ee
Kumu Documentary: kumu.poff.ee